Koniec dobrego początkiem…

logo_rgb_2

W ostatnich dniach zakończyły się, a może dokładniej zakończyły się ogromnym sukcesem dwie zbiórki na portalu Wspieram.to.

Pierwsza akcja (o której pisaliśmy tu) dotyczyła reedycji znanego pisma Magia i Miecz. Udało się zebrać na ten cel prawie 100 tys zł. Dostaniemy nie tylko 4 numery kwartalnika, ale również wydanie bogatsze o 25% objętości jak i wydanie audio. Warto zaznaczyć że w audiobooku gościnnie wystąpi nie kto inny jak najbardziej kojarzony z RPG-ami głos czyli Piotr Fronczewski. Z przekroczonych progów został również ufundowany drugi cykl wydawniczy, czyli Magia i Miecz na pewno będzie miała 8 pełnych numerów plus co najmniej jeden numer specjalny.

mim

Drugim projektem, który właśnie się skończył jest wydanie gry Magnaci przez wydawnictwo Phalanx. Projekt uzbierał 58192 zł dzięki czemu poza sama grą każdy dostanie dodatki, które zostały odblokowane. Jako bonus do gry trafią: znaczniki graczy, znaczniki twierdzy, klasztoru i pałacu, znaczniki sejmu niemego i czarnych chmur oraz 175 drewnianych znaczników posiadłości ziemskich jak i znaczniki dominacji i przewagi. Sama gra została kupiona w 395 egzemplarzach.

magnaci-cele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *