Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja PL

characters_cupKolejne dni niosą za sobą nowe akcje na portalach crowdfundingowych. W jednej z ostatnich z nich znów możemy wspomóc wydanie gry od jednego z naszych ulubionych wydawnictw, mianowicie Let’s Play, które rozpoczęło zbiórkę na trzecie już wydanie swojej największej gry, zdobywcy tytułu „Gra Roku: Wyróżnienie Graczy” w ogólnopolskim konkursie „Gra Roku” w  2012 roku, czyli „Labyrinth: Paths of Destiny”.

Po niedawnym sukcesie w niemieckim serwisie Spieleschmiede, na którym gra uzbierała kwotę 16 661 EURO, teraz mamy szanse wesprzeć naszą rodzimą grę na Wspieram to.

Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja PL

BOX5

Miejmy nadzieję, że i u nas odniesie ona podobny sukces, zwłaszcza że po ostatnich miesiącach, gdzie dobrze przygotowane akcje można było policzyć na palcach jednej ręki, to tu wydawnictwo Let’s Play odwaliło naprawdę kawał dobrej roboty, ale to możecie zobaczyć sami na stronie kiedy będziecie wspierać wydanie nowej edycji.

Labyrinth_3rd_plansza_bez_tla

„W tej edycji znajdą się aż 4 języki: polski, angielski, niemiecki i hiszpański. Ucz siebie i swoich bliskich języków z grą Labyrinth albo… po prostu graj ze znajomymi z innych krain!”

kafelki

CZYM II EDYCJA RÓŻNI SIĘ OD III EDYCJI?

  • ulepszona mechanika gry (poprawione kilka błędów)
  • podrasowane zdolności postaci (lepszy balans)
  • czytelniejsza tabela przedmiotów
  • zamiast kart lekko pomniejszone kafelki (gra zmieści się na większości standardowych stołów)
  • mniejsze pudełko (teraz grę zmieścisz choćby w plecaku)
  • solidny dział FAQ na stronie www (będzie dostępny wraz z premierą gry)

Let's Play

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *