Labyrinth The Paths of Destiny – II edycja – zapowiedź

LOGO_LP_PNGJuż za kilka dni rusza kolejna akcja crowdfundingowa dotycząca gier planszowych. Tym razem na portalu Polak potrafi pojawi się druga edycja gry Labyrinth: The Paths of Destiny wydanej przez wydawnictwo Let’s Play. Warto wspomnieć, że pierwsza edycja tej gry otrzymała tytuł Gra Roku 2012 – Wyróżnienie Graczy w plebiscycie organizowanym przez serwis GamesFanatic.pl. Teraz ma szansę ponownie zasiąść na podium właśnie dzięki pomocy graczy, którzy już raz przecież ją wybrali. Nowa edycja oznacza taką samą zabawę jak jej poprzedniczka, a nawet lepszą dzięki szeregowi zmian. Dlatego jeśli dobrze grało Ci się w pierwszą edycję, lub gra zaciekawiła Cię po raz pierwszy odwiedź portal Polak potrafi już 16 czerwca.Labyrinth_II_logo_yellowW oczekiwaniu na start akcji przypomnijmy sobie czym jest Labyrinth: The Paths of Destiny.

BOX_Labyrinth_TPoD I edycjaW kilku słowach jest to gra przeznaczona dla 2 do 6 graczy, których zadaniem jest wydostanie się z labiryntu. Aby to osiągnąć gracz musi odnaleźć klucz. Tyle tylko, że labirynt najeżony jest pułapkami a jego strażnik ma ochotę dopaść nas na każdym kroku. Interakcja pomiędzy graczami jest najlepszego typu czyli negatywna. Bo co może być przyjemniejszego niż wprowadzić kumpla na zabójczą pułapkę? Zaletą gry jest na pewno duża regrywalność za sprawą tego, że za każdym razem labirynt może być inny. Każda z postaci cechuje się swoimi unikatowymi umiejętnościami, które pomogą jej dotrzeć do celu lub wyeliminować pozostałych graczy.

Druga edycja ma nam przynieść między innymi sporo nowych elementów, jak pułapki, karty zdarzeń zmieniających reguły gry, przedmioty dodające dodatkowe moce, czy nowe i ulepszone postacie. Dodatkowo będzie się ona wyróżniać nie tylko nowymi, wysokiej jakości elementami ale także nowymi grafikami pudełka, postaci, czy innych elementów. Sama plansza, będąca sporym atutem gry za sprawą swoich licznych i niepowtarzalnych kombinacji kafelków zostanie na nowo zbudowana graficznie od podstaw. Cała lista zmian prezentuje się następująco:

– zupełnie nowe grafiki
– nowe pułapki
– 6 nowych postaci (docelowo 14), reszta ulepszona + nowe zdolności
– przedmioty, które dodają dodatkowe zdolności
– karty zdarzeń, które zmieniają zasady gry
– wydanie wielojęzyczne
– ulepszony tryb 2-osobowy
– większa dynamika rozgrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *