Panowie Szlachta do broni

Po niedawnym sukcesie Pana Lodowego Ogrodu, który w czasie akcji na wspieram.to zebrał aż 207% planowanej kwoty 60 000 zł, a dokładnie 124 511 zł. Pakiet z grą zakupiło 337 osób, do tego należy doliczyć egzemplarze zakupione  przez Centrum Hobbystyczne STREFA z Bielska-Białej, które wsparło projekt sumą 28 932 zł.

MagnaciJednak to nie jedyne sukcesy Polaków. 3 maja o godzinie 12:00 rozpoczęła się akcja wsparcia kolejnego projektu planszowego. Tym razem zaoferowano nam grę w której wcielamy się w najznakomitsze polskie rody i walczymy o wpływy w naszym kraju jak i wspólnie odpieramy sąsiadów, którzy mają chęć zając nasze ziemie. Start akcji był niezły, bo już po pierwszych 24 godzinach zebrano prawie 1/3 całej wymaganej kwoty 25 000 zł, a suma ta cały czas rośnie. Pomyśleć, że gdyby nie weekend majowy mogła by już zebrać większość wymaganych środków. Całość akcji jest przygotowana z klasą i dokładnie widać na co wpłacamy pieniądze. Dla mnie jest to jak do tej pory najlepiej przygotowana strona jaką zdarzyło mi się widzieć na portalach takich jak wspieram.to. A żeby nie być gołosłownym sami zobaczcie

Mógłbym zająć się opisywaniem o co w grze chodzi czy coś w tym stylu, ale szczerze w przeciwieństwie do portali, które tak robią wole poczekać aż dostanę całość w swoje ręce, bo inaczej po prostu nie wypada. Więc na zakończenie zapraszam do wspierania akcji i pozostaje nam czekać do września, aż dostaniemy ciekawą pozycję do naszej szafki z grami.

zawartosc-gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *