Podatek

podatek-b-iext8606964Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki. A co jeśli to pierwsze wcale nie zwalnia nas z płacenia drugiego. Tak właśnie jest z podatkiem od magii. A kiedy urząd skarbowy (ten drugi urząd skarbowy) zapuka do twoich drzwi nie będzie ucieczki.

Jak się nie ma, co się lubi, to się strzela, czym się ma.

Milena Wójtowicz zabiera nas jak zawsze w lekką, pełną humoru podróż, od której ciężko się oderwać i nawet nie zauważymy kiedy dobrniemy do końca książki. Wiem, że nie każdy lubi taki lekki styl ale dla mnie jest on miłą odmianą pomiędzy cięższymi tytułami.

Moja przygoda z tą autorką zaczęła się od Załatwiaczki i od razu przypadł mi do gustu ten lekki styl. W „Podatku” poznajemy Monikę. Zwykłą dziewczynę, która postanowiła dorobić w tych ciężkich czasach jako urzędnik urzędu skarbowego, tak tego drugiego. Jednak nic nigdy nie idzie jak należy a jak zaczyna się psuć to na całego. Jednak z pomocą odrobiny magii jakoś może się uda, najwyżej nasz przełożony straci ostatki zdrowia psychicznego.

I naprawdę jak chcecie się oderwać na jeden wieczór od rzeczywistości, a po miłym relaksie przy książce wrócić do swoich spraw to polecam wam tą pozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *