The Wanderers – kolejna akcja na Wspieram.to

logoramka-300x61

Po wielkim sukcesie Pana Lodowego Ogrodu na portalu Wspieram.to pojawia się coraz więcej projektów gier na polskiej scenie crowdfundingowej. Kolejnym ciekawym tytułem jest na pewno The Wanderers, na wydanie którego niedawno rozpoczęto zbiórkę. Wędrowcy są kooperacyjną grą planszową dla 2 do 6 graczy. Jest to rasowe RPG przeniesione na planszę z elementami strategicznymi takimi jak turowe bitwy odbywające sie na specjalnym polu na planszy. Jak przystało na RPG mamy tu rozwój naszych postaci, który bedzie miał znaczący wpływ na rozgrywkę.

Zaczynamy tradycyjnie od… I tu jak zawsze się ciśnie nieśmiertelne już „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”. Własnie nasza drużyna i to kim w niej będziemy oraz co zabierzemy ze sobą będzie miało wpływ na naszą strategię w dążeniu do celu. Autor przygotował bardzo dobry filmik wprowadzający, który daje obraz jak to ma wyglądać. Znajdziecie go na stronie projektu.

 

Celem jest zebranie 78 tysięcy złotych. Sumy sporej, ale zapoznając się z całym projektem chyba wartym jej. Zaznaczyć trzeba, że akcja ma dopiero kilka dni i na pewno się jeszcze rozkręci. Poza filmikiem na stronie przedstawiono wiele ciekawych grafik z gry, jak i figurki które są niewątpliwie bardzo ciekawą opcją i mimo, że nie ma ich w standardowej wersji gry warte są dokupienia. Cechują się starannym oddaniem szczegółów i odlane są z metalu wiec są na wyższym poziomie niż przyzwyczajono nas przy grach planszowych (gdzie królują odlewy plastikowe). Gra wygląda ciekawie więc zostaje mi tylko zachęcić was do wspierania. A na koniec, aby zachęcić wygląd figurek i zawartośc gry.

zawartosc pudelka figurki 1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *