[W skrócie] Battle Arena Show

battle-arena-show

Czy ktoś z obecnych przypadkiem słyszał o grach typu MOBA? A czy ktokolwiek nie słyszał o LOLu albo Dota 2? A co powiecie na planszówkę w takim stylu? Czwórka ludzi związanych z grami komputerowymi postanowiła przenieść te zaciekłe walki na planszę. Nazwali się Koti Games, a ich propozycja nosi tytuł Battle Arena Show

W tym miejscu muszę od razu zaznaczyć, że w dniu dzisiejszym akcja na Kickstarterze została anulowana, jednak twórcy gry nie wycofują się z wydania jej – wkrótce planują ponownie uruchomić kampanię unikając błędów, które jak sami się przyznają popełnili.

Battle Arena Show ma oferować wszystko to, co jej komputerowe odpowiedniki, tj. walkę na zamkniętej, podzielonej na dwie linie arenie, rozwijanie bohaterów, atakowanie fortyfikacji drużyny przeciwnej i wreszcie zniszczenie bazy przeciwników. Nie zabraknie nawet mięska armatniego w postaci krzątających się na polu walki minionów.

battle-arena-show

Gra ma być przeznaczona dla 2-6 graczy, kontrolujących albo całą drużynę, albo pojedynczych bohaterów. Zarówno bohaterów, jak i miniony odzwierciedlać mają figurki, które w miarę umiejętności można dowolnie pomalować. Bohaterów początkowo miało być jedynie 6, jednak kampania na Kickstarterze zwiększyła tę pulę do 9, co daje już jakieś możliwości manipulacji tworzoną drużyną.

Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ponowny start akcji, a oczekiwanie to umilić sobie przeglądem postaci z Battle Arena Show.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *