[W skrócie] Battle Roll

battle roll logoJeśli śledzicie czasem portale crowdfundingowe pewnie nie raz i nie dwa spotykaliście tam gry wszelkiej maści. Dziś chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na jedną z nich – Battle RollGra wygląda niepozornie, ot zestaw kości, ale bardzo szybko zdobyła sympatię dotujących na Kickstarterze. Już czwartego dnia trwania akcji został osiągnięty wymagany próg 2500$. Mi osobiście na pierwszy rzut oka przypomina kościaną i rozbudowaną wersję karcianego  Oczka.

Akcja oferuje trzy poziomy finansowe wsparcia, odpowiednio 25$, 40$ i 60$. We wszystkich możliwa wysyłka na teren Unii Europejskiej, jednak do samej Polski na chwilę obecną możliwe jest wysłanie jedynie pakietu podstawowego, niestety w cenie kolejnych 25$. Pod tym względem Amerykanie nadal zawodzą, nie mogąc opracować niższych kosztów przesyłki w nasze strony.

Za wspomniane 25$ dostajemy zestaw podstawowy czyli 8 wyprodukowanych na zamówienie kości, 6 kamyków oznaczających punkty życia, sakiewkę mieszczącą zawartość gry oraz instrukcję.

battle roll 25Dopłacając do drugiego poziomu 40$ zestaw ten zostaje powiększony o  matę do gry oraz wykonany z pianki kubek do kości.

battle roll 40Trzeci i najwyższy poziom 60$ daje nam z kolei dwa zestawy kości i kamyków, dwie sakiewki oraz matę i kubek.

battle roll 60

Akcja trwa do 22 lutego, a finalizacja wysyłek planowana jest na czerwiec. Póki co możemy pokazać Wam coś, czego ani na Kickstarterze, ani na stronie twórcy gry nie ma. Oto jak wyglądał wczesny prototyp, na którym Luke Graham opracowywał i testował finalną wersję Battle Roll.

battle roll prototyp

1 myśl w temacie “[W skrócie] Battle Roll

  1. Pingback: GRY PLANSZOWE W PIGUŁCE #482 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *